calcActive())">
Acer Travelmate 620, Travelmate 630, Travelmate 632, C, Travelmate 621, Travelmate 623, Travelmate 624, Travelmate 632, Travelmate 633, Travelmate 634, Travelmate 636, Travelmate 637 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NEC kannettavien tietokoneiden kanssa:
MS2103
MS2110
MS2110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NEC alkuperäisakut:
BTP-550P
BAT30N3L
BTP1400
BTP-39D1
BAT30N3L
BTP1400
BTP-39D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AC620 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011804 |
| Mitat | 163.8 x 77.05 x 24.85mm |
| Korvaa | BTP-39D1 / BTP-620 / 91.42S28.001 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer
Näytä kaikki →
-7%
Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
67,95 €
62,95 €
-23%
Acer Aspire Aspire 3 A311, Aspire 1 A111, AP16M5JKT akku 4750 mAh
59,95 €
45,95 €
-5%
Acer Aspire 4551, Aspire 5741, TravelMate 5740, TravelMate 8472 akku 4400 mAh
59,95 €
56,95 €
-15%
Acer Aspire E5-575 akku 5200 mAh
59,95 €
50,95 €
-19%
Acer Aspire V5 ja E1 akku 2400 mAh
53,95 €
43,95 €
Acer Aspire V15 Nitro, Aspire VN7, Aspire VN7-571 akku 4600 mAh
67,95 €
-7%
Acer Aspire E5 akku 2200 mAh
59,95 €
55,95 €
-50%
Acer Aspire Aspire S7 11", Aspire S7 Ultrabook IPS, Aspire S7-191 akku 3790 mAh
69,95 €
34,98 €