calcActive())">
Nokia Booklet 3G yhteensopiva akku 3840 mAh
Saatavissa tehtaalta
123,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia kannettavien tietokoneiden kanssa:
Nokia Booklet 3G
Booklet 3G Blue
Booklet 3G White
Booklet 3G Black
Booklet 3G Blue
Booklet 3G White
Booklet 3G Black
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:
BC-1S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NKBC1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035138 |
| Mitat | 250.27 x 84.42 x 13.00mm |
| Korvaa | BC-1S |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3840mAh / 56.83Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.