calcActive())">
Sony SVF13N, SVF13N12CW, SVF13N13CXB akku 3140mAh
Saatavissa tehtaalta
101,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF13N
SVF13N12CW
SVF13N13CXB
SVF13N17
SVF13N17PW/B
SVF13N17PXB
SVF13N27PW/B
VAIO Fit 13A
Vaio Flip 13
SVF13N12CW
SVF13N13CXB
SVF13N17
SVF13N17PW/B
SVF13N17PXB
SVF13N27PW/B
VAIO Fit 13A
Vaio Flip 13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
VGP-BPS41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BPS41NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086451 |
| Korvaa | VGP-BPS41 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3140mAh / 35.33Wh |
| Mitat | 315.00 x 130.16 x 5.15mm |
| Jännite | 11,25 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
73,95 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €