calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VPC-CA16EC
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA18EC
VAIO VPC-CA26EC
VAIO VPC-CA27EC
VAIO VPC-CA28EC
VAIO VPC-CB17EC
VAIO VPC-CB18EC
VAIO VPC-CB26EC
VAIO VPC-CB28EC
VAIO VPC-EG16EC
VAIO VPC-EG18EC
VAIO VPC-EH16EC
VAIO VPC-EL15EC
VAIO VPC-CA1
VAIO VPC-CA16
VAIO VPC-CA16FW
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA190
VAIO VPC-CA1C
VAIO VPC-CA1SLE/B
VAIO VPC-CA1SLE/G
VAIO VPC-CA1SLE/W
VAIO VPC-CB15FX
VAIO VPC-CB15FX/B
VAIO VPC-CB16
VAIO VPB-CB16/B
VAIO VPC-CB17FG
VAIO VPC-CB17FG/B
VAIO VPB-W112AX/T
VAIO VPC-W112XX
VAIO VPC-W211ADL
VAIO VPC-W211AX/W
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA18EC
VAIO VPC-CA26EC
VAIO VPC-CA27EC
VAIO VPC-CA28EC
VAIO VPC-CB17EC
VAIO VPC-CB18EC
VAIO VPC-CB26EC
VAIO VPC-CB28EC
VAIO VPC-EG16EC
VAIO VPC-EG18EC
VAIO VPC-EH16EC
VAIO VPC-EL15EC
VAIO VPC-CA1
VAIO VPC-CA16
VAIO VPC-CA16FW
VAIO VPC-CA17EC
VAIO VPC-CA190
VAIO VPC-CA1C
VAIO VPC-CA1SLE/B
VAIO VPC-CA1SLE/G
VAIO VPC-CA1SLE/W
VAIO VPC-CB15FX
VAIO VPC-CB15FX/B
VAIO VPC-CB16
VAIO VPB-CB16/B
VAIO VPC-CB17FG
VAIO VPC-CB17FG/B
VAIO VPB-W112AX/T
VAIO VPC-W112XX
VAIO VPC-W211ADL
VAIO VPC-W211AX/W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS26A
VGP-BPS26
VGP-BPL26
VGP-BPS26
VGP-BPL26
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS26NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048350 |
| Mitat | 272.00 x 21.01 x 50.02mm |
| Korvaa | VGP-BPS26A / VGP-BPS26 / VGP-BPL26 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
73,95 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €