calcActive())">
Sony VAIO SVT-11 ja SVT-13 VGP-BPS30 akku 4000 mAh - Hopea
Saatavissa tehtaalta
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVT13112FX
SVT13117EC
SVT13117ECS
SVT1311S2CS
SVT1346L1ES
SVT1346V1ES
VAIO SVT-11
VAIO SVT-13
SVT13117EC
SVT13117ECS
SVT1311S2CS
SVT1346L1ES
SVT1346V1ES
VAIO SVT-11
VAIO SVT-13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071723 |
| Mitat | 271.50 x 50.00 x 21.00mm |
| Korvaa | VGP-BPS30 / VGP-BPS30A |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
-19%
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
64,95 €
Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS21 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO VGP-BPS22 ja, VGP-BPL22 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €