calcActive())">
Sony VAIO PCGA-BP1U akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO PCG-U1
VAIO PCG-U3
VAIO PCG-U3/P
VAIO PCG-U3
VAIO PCG-U3/P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
PCGA-BP1U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP1UNB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018902 |
| Mitat | 175.50 x 62.00 x 21.10mm |
| Korvaa | PCGA-BP1U |
| Väri | Violetti |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 19.98Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony
Näytä kaikki →
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony VAIO PCGA-BP2NX, PCGA-BP2NY akku 4400 mAh - Hopea
59,95 €
-50%
Nokia 9 PureView akku - 3250mAh
19,95 €
9,98 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €