calcActive())">
Sony VAIO PCGA-BP2T, PCGA-BP3. akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO PCG-TR1AP
VAIO PCG-TR1
VAIO PCG-TR5PS
VAIO PCG-TR5AP
VAIO PCG-TR5GP
VAIO PCG-TR3AP3
VAIO PCG-TR3A
VAIO PCG-TR3/P
VAIO PCG-TR2MP
VAIO PCG-TR2AP3
VAIO PCG-TR2/P
VAIO PCG-TR1MP
VAIO PCG-TR1A
VAIO PCG-TR1/B
VAIO PCG-TR5EB
VAIO PCG-TR5ZC
VAIO PCG-TR3E/B
VAIO PCG-TR3AP2
VAIO PCG-TR3/SP
VAIO PCG-TR3/B
VAIO PCG-TR2E
VAIO PCG-TR2AP1
VAIO PCG-TR2/B
VAIO PCG-TR1C
VAIO PCG-TR1/P
VAIO PCG-TR5S
VAIO PCG-481N
VAIO PCG-TR5B
VAIO PCG-TR5C
VAIO PCG-TR5MP
VAIO PCG-TR3CN
VAIO PCG-TR3AP1
VAIO PCG-TR3/S
VAIO PCG-TR3
VAIO PCG-TR2C
VAIO PCG-TR2A
VAIO PCG-TR2
VAIO PCG-TR1
VAIO PCG-TR5PS
VAIO PCG-TR5AP
VAIO PCG-TR5GP
VAIO PCG-TR3AP3
VAIO PCG-TR3A
VAIO PCG-TR3/P
VAIO PCG-TR2MP
VAIO PCG-TR2AP3
VAIO PCG-TR2/P
VAIO PCG-TR1MP
VAIO PCG-TR1A
VAIO PCG-TR1/B
VAIO PCG-TR5EB
VAIO PCG-TR5ZC
VAIO PCG-TR3E/B
VAIO PCG-TR3AP2
VAIO PCG-TR3/SP
VAIO PCG-TR3/B
VAIO PCG-TR2E
VAIO PCG-TR2AP1
VAIO PCG-TR2/B
VAIO PCG-TR1C
VAIO PCG-TR1/P
VAIO PCG-TR5S
VAIO PCG-481N
VAIO PCG-TR5B
VAIO PCG-TR5C
VAIO PCG-TR5MP
VAIO PCG-TR3CN
VAIO PCG-TR3AP1
VAIO PCG-TR3/S
VAIO PCG-TR3
VAIO PCG-TR2C
VAIO PCG-TR2A
VAIO PCG-TR2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
PCGA-BP2T
PCGA-BP3
PCGA-BP3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BP2T |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128010692 |
| Mitat | 204.00 x 51.30 x 19.50mm |
| Korvaa | PCGA-BP2T / PCGA-BP3 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony
Näytä kaikki →
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony VAIO PCGA-BP2NX, PCGA-BP2NY akku 4400 mAh - Hopea
59,95 €
-50%
Nokia 9 PureView akku - 3250mAh
19,95 €
9,98 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €