calcActive())">
Karcher Broom K55 akku 3000mAh / 14.40Wh
Varastossa
30,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Karcher imurien kanssa:
Broom K55
K55
K55
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Karcher imurien alkuperäisakut:
4KR-1500SC/V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-KRK550VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098829 |
| Korvaa | 4KR-1500SC/V |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 60.70 x 44.30 x 42.95mm |
| Jännite | 4,8 V |
Customer Reviews
Hinta
5
Laatu
4
Suosittelen
3
8
Review by
Marko
nimi akku hieman harhauttaa koska kyseessä on pelkkä kennosto
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-19%
Neato All Floor, signature 25, XV-11 akku 3500mAh / 25.20Wh 2 kpl akkuja
52,95 €
42,95 €