calcActive())">
Kodak Pixpro AZ651, Pixpro AZ651 Astro Zoom, Pixpro AZ652 akku 850mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kodak kameroiden kanssa:
Pixpro AZ651
Pixpro AZ651 Astro Zoom
Pixpro AZ652
PIXPRO S1
PIXPRO S-1
Pixpro AZ651 Astro Zoom
Pixpro AZ652
PIXPRO S1
PIXPRO S-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kodak kameroiden alkuperäisakut:
LB-070
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-KLB070MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086871 |
| Korvaa | LB-070 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 51.00 x 36.40 x 13.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kodak akut
Näytä kaikki →
Kodak KLIC-7006 yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
Kodak KAA2HR yhteensopiva akku 1800 mAh
13,95 €
Kodak KLIC-7001 yhteensopiva akku 720 mAh
13,95 €
Kodak KLIC-7003 yhteensopiva akku 1050 mAh
13,95 €
Kodak KLIC-8000, RB50 yhteensopiva akku 1600 mAh
18,95 €
Kodak Pixpro AZ651, Pixpro AZ651 Astro Zoom, PIXPRO S1 akku 1150mAh
24,95 €
Fujifilm kameroiden FinePix 1700z / FinePix 2700 yhteensopiva akku 2400mAh
15,95 €
KODAK kameroiden WPZ2 yhteensopiva akku 700mAh
19,95 €