calcActive())">
Latitude 2100, Latitude 2110, Latitude 2120 akku, 4400 mAh Musta
Varastossa
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 2100
Latitude 2110
Latitude 2120
Latitude 2110
Latitude 2120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
00R271
06P147
312-0142
312-0229
451-11039
451-11040
451-11456
451-11457
453-10041
453-10042
F079N
G038N
J017
J024N
06P147
312-0142
312-0229
451-11039
451-11040
451-11456
451-11457
453-10041
453-10042
F079N
G038N
J017
J024N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE2100HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054221 |
| Mitat | 203.90 x 45.50 x 39.75mm |
| Korvaa | 00R271 / 06P147 / 312-0142 / 312-0229 / 451-11039 / 451-11040 / 451-11456 / 451-11457 / 453-10041 / 453-10042 / F079N / G038N / J017 / J024N / 01P255 / 04H636 / 0F079N / 0G038N / 0J017N / 0J024N / 0N976R / 0P576R / 0R271 / 0T795R / 0W355R / 1P255 / 4H636 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €