calcActive())">
Coreparts Microsoft Surface Pro 2 laturi - 36W 12V 3.6A
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft kannettavien tietokoneiden kanssa:
Microsoft Surface Pro 2
Etsitkö luotettavaa ja yhteensopivaa virtalähdettä Microsoft Surface Pro 1 tai 2 -tabletillesi? Älä etsi kauempaa! CoreParts tarjoaa sinulle uusimman ja parhaan 36W 12V 3.6A Surface Pro -sovittimen.
Tämä laturi on suunniteltu lataamaan Microsoft Surface Pro 1 ja 2 -tabletteja, joten sinun ei tarvitse huolehtia yhteensopivuusongelmista. Lisäksi mukana tulee virtajohto.
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.| SKU | MSPT2000WP |
|---|---|
| Teho | 36 W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 12 V |
| Liitintyyppi | Surface 5 Pin |
| Valmistaja | CoreParts |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5712505313619 |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.