calcActive())">
Green Cell Microsoft Surface Pro 4 / 5 / 6 / 7 laturi A1706 - 65W 15V 4A - UUSI ERÄ 12/2025
Varastossa
34,95 €
29,95 €
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft kannettavien tietokoneiden kanssa:
Microsoft Surface Pro 4 / 5 / 6 / 7
Microsoft Surface Pro Go
Microsoft Surface Pro Book
Microsoft Surface Pro Go
Microsoft Surface Pro Book
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.| SKU | AD135P |
|---|---|
| Teho | 65 W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 15 V |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5904326373990 |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Laturit
Näytä kaikki →
-16%
Green Cell 65W Acer Laturi 19V 3.42A - Liitin 3.0*1.0
24,95 €
20,95 €
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 65W - 19V
24,95 €
20,95 €
Green Cell Lenovo 45W laturi 20V 2,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
24,95 €
-13%
Green Cell Lenovo 65W laturi 20V 3,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
29,95 €
25,95 €
-16%
Green Cell Acer 60W laturi 19V 3,42A - Liitin 5,5 x 1,7 mm
24,95 €
20,95 €
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 45W - 19V
24,95 €
20,95 €
-16%
Green Cell 65W HP Laturi 18.5V 3.5A - Liitin 7.4*5.0
24,95 €
20,95 €
Green Cell Asus 33W laturi 19V 1.75A Liitin 4.0 x 1.35
27,95 €