calcActive())">
Lenovo Ideapad 110-15ACL Akku
Varastossa
43,95 €
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad 110-15ACL
IdeaPad 110-15ACL 80TJ0060CK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ008MMX
IdeaPad 110-15ACL 80V7
IdeaPad 110-15AST 80TR001BGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7001KGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004QRA
IdeaPad 110-15IBR 80T7008QGE
IdeaPad 110-14IBR 80T6000VPH
IdeaPad 110-15ACL 80TJ001HGE
IdeaPad 110-15ACL 80TJ0062CK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ00CBGE
IdeaPad 110-15ACL 80V70009US
IdeaPad 110-15AST 80TR001CGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7000HUS
IdeaPad 110-15IBR 80T7001LGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004WRA
IdeaPad 110-14IBR
IdeaPad 110-15IBR 80T700A3GE
IdeaPad 110-14IBR 80T6003ERA
IdeaPad 110-15ACL 80T7003GTX
IdeaPad 110-15ACL 80TJ002EUS
IdeaPad 110-15ACL 80TJ006ERK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ00EUGE
IdeaPad 110-15AST 80TR
IdeaPad 110-15IBR 80T7000TGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004FGE
IdeaPad 110-15IBR 80T70088RA
IdeaPad 110-14IBR 80T6
IdeaPad B110-14IBR
IdeaPad 110-14IBR 80T6003WIH
IdeaPad 110-15ACL 80TJ
IdeaPad 110-15IBR 80T7
IdeaPad 110-15IBR
IdeaPad 110-14AST
IdeaPad 110-14IBR
IdeaPad 110-15ACL
IdeaPad 110-15AST
IdeaPad 110-15IBR
IdeaPad 110 Touch-15ACL
IdeaPad 110-15ACL 80TJ0060CK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ008MMX
IdeaPad 110-15ACL 80V7
IdeaPad 110-15AST 80TR001BGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7001KGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004QRA
IdeaPad 110-15IBR 80T7008QGE
IdeaPad 110-14IBR 80T6000VPH
IdeaPad 110-15ACL 80TJ001HGE
IdeaPad 110-15ACL 80TJ0062CK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ00CBGE
IdeaPad 110-15ACL 80V70009US
IdeaPad 110-15AST 80TR001CGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7000HUS
IdeaPad 110-15IBR 80T7001LGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004WRA
IdeaPad 110-14IBR
IdeaPad 110-15IBR 80T700A3GE
IdeaPad 110-14IBR 80T6003ERA
IdeaPad 110-15ACL 80T7003GTX
IdeaPad 110-15ACL 80TJ002EUS
IdeaPad 110-15ACL 80TJ006ERK
IdeaPad 110-15ACL 80TJ00EUGE
IdeaPad 110-15AST 80TR
IdeaPad 110-15IBR 80T7000TGE
IdeaPad 110-15IBR 80T7004FGE
IdeaPad 110-15IBR 80T70088RA
IdeaPad 110-14IBR 80T6
IdeaPad B110-14IBR
IdeaPad 110-14IBR 80T6003WIH
IdeaPad 110-15ACL 80TJ
IdeaPad 110-15IBR 80T7
IdeaPad 110-15IBR
IdeaPad 110-14AST
IdeaPad 110-14IBR
IdeaPad 110-15ACL
IdeaPad 110-15AST
IdeaPad 110-15IBR
IdeaPad 110 Touch-15ACL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
L15C3A03
5B10L04166
L15L3A03
5B10L04167
L15S3A02
5B10L04215
5B10L79278
5B10L04166
L15L3A03
5B10L04167
L15S3A02
5B10L04215
5B10L79278
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVP110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137160 |
| Korvaa | L15C3A03 / 5B10L04166 / L15L3A03 / 5B10L04167 / L15S3A02 / 5B10L04215 / 5B10L79278 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Mitat | 261.80 x 36.80 x 20.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Lenovo
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €
-17%
Lenovo Smart Tab M10 / L18D1P32 akku 4850 mAh
29,95 €
24,95 €