calcActive())">
Lenovo IdeaPad Y460 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Y460
IdeaPad Y560
IdeaPad Y460A-ITH
IdeaPad Y460AT-IFI
IdeaPad Y460A-IFI
IdeaPad Y460AT-ITH
IdeaPad Y560AT-ISE
IdeaPad Y560AT-IFI
IdeaPad Y560A-IFI
IdeaPad Y560A-IFH
Ideapad Y460A
Ideapad Y460G
Ideapad Y460AT
IdeaPad Y560
IdeaPad Y460A-ITH
IdeaPad Y460AT-IFI
IdeaPad Y460A-IFI
IdeaPad Y460AT-ITH
IdeaPad Y560AT-ISE
IdeaPad Y560AT-IFI
IdeaPad Y560A-IFI
IdeaPad Y560A-IFH
Ideapad Y460A
Ideapad Y460G
Ideapad Y460AT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
LO9N6D16
57Y6440
L09N6D16
L08S6DB
L09L6D16
L09S6D16
L10L6Y01
L10N6Y01
57Y6440
L09N6D16
L08S6DB
L09L6D16
L09S6D16
L10L6Y01
L10N6Y01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVY460NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037873 |
| Mitat | 206.00 x 63.65 x 29.43mm |
| Korvaa | LO9N6D16 / 57Y6440 / L09N6D16 / L08S6DB / L09L6D16 / L09S6D16 / L10L6Y01 / L10N6Y01 / 121000916 / 121000917 / 121000918 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM akut
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-12%
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
59,95 €
52,95 €
IBM ThinkPad R32, ThinkPad R40 akku 4400 mAh
69,95 €