calcActive())">
Lenovo ThinkPad E120 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad E120 30434NC
ThinkPad E120 30434SC
ThinkPad E120 30434TC
ThinkPad Edge E120
ThinkPad Edge E125
ThinkPad Edge E320
ThinkPad Edge E325
Thinkpad E120
ThinkPad X121e
ThinkPad X130e
ThinkPad E120 30434SC
ThinkPad E120 30434TC
ThinkPad Edge E120
ThinkPad Edge E125
ThinkPad Edge E320
ThinkPad Edge E325
Thinkpad E120
ThinkPad X121e
ThinkPad X130e
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
0A36290
0A36292
42T4943
42T4945
42T4949
42T4951
AM 42T4948
ASM 42T4958
ASM 42T4960
ASM 42T4962
FRU 42T4947
FRU 42T4957
FRU 42T4959
FRU 42T4961
0A36292
42T4943
42T4945
42T4949
42T4951
AM 42T4948
ASM 42T4958
ASM 42T4960
ASM 42T4962
FRU 42T4947
FRU 42T4957
FRU 42T4959
FRU 42T4961
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVE120NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064190 |
| Mitat | 206.90 x 55.20 x 20.50mm |
| Korvaa | 0A36290 / 0A36292 / 42T4943 / 42T4945 / 42T4949 / 42T4951 / AM 42T4948 / ASM 42T4958 / ASM 42T4960 / ASM 42T4962 / FRU 42T4947 / FRU 42T4957 / FRU 42T4959 / FRU 42T4961 / ASM 42T4948 / ASM 45N1058 / FRU 45N1059 / 42T4950 / 42T4952 / 3INR19-65-2 / 42T4947 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa IBM akut
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-12%
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
59,95 €
52,95 €
IBM ThinkPad R32, ThinkPad R40 akku 4400 mAh
69,95 €