calcActive())">
Lenovo ThinkPad Edge E430 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Edge E430
ThinkPad Edge E435
ThinkPad Edge E43A
ThinkPad Edge E43G
ThinkPad Edge E43L
ThinkPad Edge K43
ThinkPad Edge K43A
ThinkPad Edge K43G
ThinkPad Edge K43P
ThinkPad Edge K43S
ThinkPad Edge E435
ThinkPad Edge E43A
ThinkPad Edge E43G
ThinkPad Edge E43L
ThinkPad Edge K43
ThinkPad Edge K43A
ThinkPad Edge K43G
ThinkPad Edge K43P
ThinkPad Edge K43S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
121000675
L08M6D22
L08M6D23
L08M6D24
L08M6D24
L08M6D22
L08M6D23
L08M6D24
L08M6D24
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVE430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065364 |
| Mitat | 203.80 x 50.50 x 20.00mm |
| Korvaa | L08M6D22 / L08M6D23 / L08M6D24 / 121000675 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM akut
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-7%
IBM ThinkPad R60, ThinkPad R61, ThinkPad T60, ThinkPad Z60 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
-12%
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
59,95 €
52,95 €