calcActive())">
LG W200, W280, W280A akku 400mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG älykellojen kanssa:
W200
W280
W280A
Watch Urbane 2nd Edition LTE
W280
W280A
Watch Urbane 2nd Edition LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG älykellojen alkuperäisakut:
BL-S7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-LUW200SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146292 |
| Korvaa | BL-S7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.54Wh |
| Mitat | 28.72 x 27.06 x 4.86mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Älykellojen akut
Näytä kaikki →
SAMSUNG Galaxy Watch 42mm SM-R810 SM-R815 Älykellon akku 250 mAh
18,95 €
-13%
SAMSUNG Gear S3 Classic Älykellon akku 350 mAh
23,95 €
20,95 €
SAMSUNG Gear 1 SM-V700 Älykellon akku 250 mAh
13,95 €
-11%
SAMSUNG Gear S Älykellon akku 170 mAh
17,95 €
15,95 €
-14%
Huawei älykellon Watch GT3 42mm / Watch GT3 Pro 42mm yhteensopiva akku 290mAh
20,95 €
17,95 €
SAMSUNG Gear Fit 2 Pro SM-R365 Älykellon akku 350 mAh
19,95 €
FitBit Surge Älykellon Akku
14,95 €
Apple Watch 42mm akku 240mAh
19,95 €