calcActive())">
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1401 / 1442 yhteensopiva akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
54,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1401
1442
LIN-1401
LIN-1442
PowerLuber Cordless Grease Gun
1442
LIN-1401
LIN-1442
PowerLuber Cordless Grease Gun
Korvattavat Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
40394
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-LIN140PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074687 |
| Korvaa | 40394 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 120.00 x 95.00 x 75.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €