calcActive())">
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden LGG-1830 / LIN-1801 yhteensopiva akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
67,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LGG-1830
LIN-1801
LIN-1842
LIN-1844
LIN-1801
LIN-1842
LIN-1844
Korvattavat Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
1801
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-LIN180PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074700 |
| Korvaa | 1801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Mitat | 136.72 x 100.33 x 87.33mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €