calcActive())">
Magellan navigaattorin Cyclo 100 / Cyclo100 yhteensopiva akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Magellan navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cyclo 100
Cyclo100
Cyclo100
Korvattavat Magellan navigaattorin alkuperäisakut
ER-009311
UF553436G
UF553436G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Magellan navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MGC100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151524 |
| Korvaa | UF553436G / ER-009311 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 36.92 x 36.50 x 5.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Magellan akut
Näytä kaikki →
Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
20,95 €
Magellan GPS Companion akku 500 mAh
18,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T akku 1250 mAh
21,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T tehoakku 1700 mAh
29,95 €
Magellan RoadMate 3000, RoadMate 3050, RoadMate 3100, RoadMate 3200 akku 2200 mAh
31,95 €
Magellan RoadMate 1400, RoadMate 1430, RoadMate 1412, RoadMate 1440, RoadMate-1470, RoadMate 1475T, akku 1300 mAh
26,95 €
Magellan Maestro 3000, Maestro 3100, Maestro 3140, Maestro 3200 akku 1100 mAh
34,95 €
Magellan Maestro 4300, Maestro 4350, Maestro 4370 akku 2200 mAh
26,95 €