calcActive())">
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
Varastossa
34,95 €
23,95 €
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
CL102DZX
JR100DWE
ML100W
ML101
CL100
CL100DW
CL100DZ
DF030
DF030D
DF030DWE
DF030DWX
DF330
DF330D
DF330DWE
DF330DWLX
JV100
JV100DW
JV100DZ
TD090
TD090DWE
TD090DWX
TD090DWXW
UH200
UH200DWE
UH200DWEX
UM164
UM164DW
UM164DWE
UM164DWEXL
UM164DZ
JR100DWE
ML100W
ML101
CL100
CL100DW
CL100DZ
DF030
DF030D
DF030DWE
DF030DWX
DF330
DF330D
DF330DWE
DF330DWLX
JV100
JV100DW
JV100DZ
TD090
TD090DWE
TD090DWX
TD090DWXW
UH200
UH200DWE
UH200DWEX
UM164
UM164DW
UM164DWE
UM164DWEXL
UM164DZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
194550-6
194551-4
BL1013
194551-4
BL1013
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MKT090PW |
|---|---|
| EAN | 4894128059738 |
| Mitat | 50.75 x 50.20 x 77.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 194550-6 / 194551-4 / BL1013 / 195332-9 / BL1014 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €