calcActive())">
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
Varastossa
15,95 €
11,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
1360
1362
2414
PhoneEasy 1362
PhoneEasy 2414
C70
PhoneEasy 508
PhoneEasy 508GSM
PhoneEasy 510
PhoneEasy 510gsm
PhoneEasy 515
PhoneEasy 515GSM
PhoneEasy 715
PhoneEasy 715GSM
PhoneEasy 500
PhoneEasy 506
PhoneEasy 500GSM
PhoneEasy 509
PhoneEasy 509GSM
PhoneEasy 6030
6030
6021
6050
6120
6121
6171
PhoneEasy 6520
6031
6041
5030
5031
508
509
6621
PhoneEasy 530X
530X
6520
6526
6530
5516
5517
507S
6521
6525
6531
6051
6620
6828
1362
2414
PhoneEasy 1362
PhoneEasy 2414
C70
PhoneEasy 508
PhoneEasy 508GSM
PhoneEasy 510
PhoneEasy 510gsm
PhoneEasy 515
PhoneEasy 515GSM
PhoneEasy 715
PhoneEasy 715GSM
PhoneEasy 500
PhoneEasy 506
PhoneEasy 500GSM
PhoneEasy 509
PhoneEasy 509GSM
PhoneEasy 6030
6030
6021
6050
6120
6121
6171
PhoneEasy 6520
6031
6041
5030
5031
508
509
6621
PhoneEasy 530X
530X
6520
6526
6530
5516
5517
507S
6521
6525
6531
6051
6620
6828
Bea-fon yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Bea-fon malleihin:
S400
S400 EU001B
S400 EU001W
C70
S700
S400 EU001B
S400 EU001W
C70
S700
Emporia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Emporia malleihin:
Telme C140
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
XYP1110007704
DBC-800A
DBC-800B
DBC-800D
DBP-800B
DBC-800A
DBC-800B
DBC-800D
DBP-800B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia alkuperäisakut:
AK-C140
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEP510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061960 |
| Korvaa | XYP1110007704 DBC-800A DBC-800B DBC-800D DBP-800B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Doro akut
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-22%
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
17,95 €
13,95 €
-10%
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
19,95 €
17,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €