calcActive())">
Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1450 mAh
Varastossa
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Bellagio
Bold 9790
Bold 9900
Bold 9790
Bold 9900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-30615-006
JM1
J-M1
JM1
J-M1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-BR9900FX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059073 |
| Korvaa | JM1 / BAT-30615-006 / J-M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.50 x 4.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Blackberry akut
Näytä kaikki →
Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
21,95 €
-50%
Blackberry Curve 8300, Curve 8310, Curve 8320, Curve 8350i akku 1000 mAh
24,95 €
12,48 €
Blackberry 8800, 8800c, 8800r, 8820, 8830, 8830B, 8830 World Editio akku 1400 mAh
25,95 €
Blackberry Passport, Passport 4G, Q30 akku 3400 mAh
21,95 €
-50%
Blackberry Q10, Q10 LTE, Q10 LTE SQN100-1 akku 2100 mAh
21,95 €
10,98 €
-50%
Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
17,95 €
8,98 €
Blackberry 7100, 7100g, 7100i, 7100r, 7100t, 7100v, 7100x, 7130c, 7130e, 7130g, 7130v, 7105t akku 900 mAh
16,95 €
Blackberry 7100, 7100T, 7100r, 7105t tehoakku erillisellä takakannella 1900 mAh
29,95 €