calcActive())">
Motorola Droid XYBoard 10.1, MZ609, Xoom 2 Media Edition akku 3950mAh
Saatavissa tehtaalta
36,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola tablettien kanssa:
Droid XYBoard 10.1
MZ609
Xoom 2 Media Edition
MZ609
Xoom 2 Media Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola tablettien alkuperäisakut:
SNN5900
SNN5900A
TB41
SNN5900A
TB41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MTB410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071020 |
| Korvaa | TB41 / SNN5900 / SNN5900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 14.62Wh |
| Mitat | 125.25 x 68.99 x 3.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola tablettien akut
Näytä kaikki →
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MZ505, Xoom 10.1, Xoom Family Edition Tabletin Akku
41,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid XYBoard 10.1, Droid Xyboard MZ615, Droid Xyboard MZ616 Tabletin Akku
32,95 €
Motorola MZ604, Xoom, XOOM MZ500 akku 3250mAh
40,95 €
Motorola tablettien ET1 yhteensopiva akku 4500mAh
33,95 €