calcActive())">
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto C PlusMoto C Plus Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
HC60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-MXT172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130925 |
| Korvaa | HC60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.83Wh |
| Mitat | 73.82 x 61.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
-11%
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Bounce, Moto X Force, Moto X Force 64GB Dual SIM TD- akku 3450 mAh
24,95 €
12,48 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
17,95 €
-8%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
23,95 €
21,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G5 Plus akku 2800 mAh
20,95 €
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
22,95 €
11,48 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X pure, Moto X Style akku 2800 mAh
23,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €