calcActive())">
MSI GT660 akku 6600 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
GX780R
GX780R-i548LW7P
GX780R-024CS
GX780DX
GX780
GX780-013US
GX780-011US
GX680R
GX680R-i748LW7P
GX680R-i548LW7P
GX680
GX680-245US
GX680-204JP
GX660R
GX660R-i7488LW7P
GX660R-i7468LW7P
GX660R-i54510Q
GX660R-474UK
GX660R-284UK
GX660R-075FR
GX660R-060US
GX660DXR
GX660DX
GX660D
GX660
GX660-495XPL
GX660-266NE
GX660-262IT
GX660-260US
GX660-253EU
GX660-251BE
GX660-249NL
GX660-076EU
GX660-053US
GX660-0523US
GT780R
GT780R-221US
GT780R-014US
GT780R-012US
GT780R-012BT
GT780DXR
GT780DX
GT780D
GT780
GT780-221US
GT780-051AU
GT760R
GT760
GT683R
GT683R-242US
GT683DXR
GT683DX
GT683
GT683-441AU
GT683-279au
GT683-278au
GT683-246US
GT680R
GT680R-008US
GT680DXR
GT680DXR
GT680DX
GT680
GT680-057AU
GT680-055AU
GT680-037UK
GT680-035UK
GT670
GT663R
GT663R-i7468BLW7P
GT663
GT663-626XID
GT663-437BE
GT663-436NL
GT663-417CS
GT663-415NE
GT663-004
GT660R
GT660R-494US
GT660R-205NL
GT660R-004US
GT660R-004
GT660R-003
GT660
GT660-i7-740QM
GT660-448PL
GT660-004CA
GT660-003US
E6603
GX780R-i548LW7P
GX780R-024CS
GX780DX
GX780
GX780-013US
GX780-011US
GX680R
GX680R-i748LW7P
GX680R-i548LW7P
GX680
GX680-245US
GX680-204JP
GX660R
GX660R-i7488LW7P
GX660R-i7468LW7P
GX660R-i54510Q
GX660R-474UK
GX660R-284UK
GX660R-075FR
GX660R-060US
GX660DXR
GX660DX
GX660D
GX660
GX660-495XPL
GX660-266NE
GX660-262IT
GX660-260US
GX660-253EU
GX660-251BE
GX660-249NL
GX660-076EU
GX660-053US
GX660-0523US
GT780R
GT780R-221US
GT780R-014US
GT780R-012US
GT780R-012BT
GT780DXR
GT780DX
GT780D
GT780
GT780-221US
GT780-051AU
GT760R
GT760
GT683R
GT683R-242US
GT683DXR
GT683DX
GT683
GT683-441AU
GT683-279au
GT683-278au
GT683-246US
GT680R
GT680R-008US
GT680DXR
GT680DXR
GT680DX
GT680
GT680-057AU
GT680-055AU
GT680-037UK
GT680-035UK
GT670
GT663R
GT663R-i7468BLW7P
GT663
GT663-626XID
GT663-437BE
GT663-436NL
GT663-417CS
GT663-415NE
GT663-004
GT660R
GT660R-494US
GT660R-205NL
GT660R-004US
GT660R-004
GT660R-003
GT660
GT660-i7-740QM
GT660-448PL
GT660-004CA
GT660-003US
E6603
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI alkuperäisakut:
BTY-M6D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MSE660HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062271 |
| Mitat | 171.45 x 83.81 x 25.02mm |
| Korvaa | BTY-M6D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa MSI akut
Näytä kaikki →
-21%
MSI GT72 akku 7500mAh
74,95 €
58,95 €
-17%
MSI kannettavan tietokoneen Pulse GL76 11UDK / Katana GF66 11UC-827PH yhteensopiva akku 4600mAh
71,95 €
59,95 €
-17%
MSI kannettavan tietokoneen GP66 / GP76 yhteensopiva akku 4100mAh
91,95 €
75,95 €
-14%
MSI GS63 / GS73 akku 5300mAh
69,95 €
59,95 €
MSI X-Slim X320, X-Slim X320-037US, X-Slim X340, X-Slim X340021US, X-Slim X360, X-Slim X400 akku 4400 mAh
79,95 €
MSI MegaBook S271 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
MSI kannettavan tietokoneen Modern 14 B11MOU-861IN / Modern 14 B11MOU-1064XES yhteensopiva akku 3300mAh
66,95 €
MSI X-Slim akku 2350 mAh - Musta
59,95 €