calcActive())">
Intermec 3,6 V 20 mAh CMOS / Backup Ni-Mh Akku
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Backup akkuparisto. Takuu 12 kk.
CMOS / Backup akku 20 mAh 3,6 volttia. Sopii ainakin: INTERMEC ,6400, CN2, CN2B. Korvaa INTERMEC 317-200-001.
| SKU | CS-ICN200BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107095 |
| Mitat | 39.00 x 12.60 x 6.00mm |
| Korvaa | 317-200-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 20mAh / 0.07Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.