calcActive())">
Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
Varastossa
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden kanssa:
BeoPlay H7
BeoPlay H8
BeoPlay H9
BeoPlay H9i
H7
H8
BeoPlay H8
BeoPlay H9
BeoPlay H9i
H7
H8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
1973822
PLB-103
PLB-103
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-BPH800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122647 |
| Korvaa | 56467 201 012 / 1973822 / PLB-103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 39.80 x 35.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomien kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
17,95 €
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Cardo Packtalk Duo, Scala Rider Packtalk, SRPT0102 akku 850mAh / 3.15Wh
19,95 €
-6%
Rode langattomien kuulokkeiden Wireless Go II yhteensopiva akku 380mAh
15,95 €
14,95 €
-11%
Sena SMH-5 akku 350mAh / 1.30Wh
17,95 €
15,95 €
Cardo G4, G9, G9x akku 800mAh / 2.96Wh
18,95 €