calcActive())">
Cardo G4, G9, G9x akku 800mAh / 2.96Wh
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien langattomien kuulokkeiden kanssa:
Cardo:
G4G9
G9x
Scala Rider G4
Scala Rider G9
Scala Rider G9x
Schuberth:
C3)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
Cardo:
BAT00002BAT00004
WW452050-2P
ZN452050PC-1S2P
Schuberth:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SRD400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113164 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.20 x 19.50 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomien kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
17,95 €
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Cardo Packtalk Duo, Scala Rider Packtalk, SRPT0102 akku 850mAh / 3.15Wh
19,95 €
Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
17,95 €
-6%
Rode langattomien kuulokkeiden Wireless Go II yhteensopiva akku 380mAh
15,95 €
14,95 €
-11%
Sena SMH-5 akku 350mAh / 1.30Wh
17,95 €
15,95 €