calcActive())">
Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Becker GPS-laitteiden kanssa:
Active 6
Active 6 LMU
Active 6 LMU Plus
BE B40
Professional 6 LMU
Professional 6.2 LMU
Ready 6 EU JE
Ready 6l EU Plus
Transit 6 LMU
Active 6 LMU
Active 6 LMU Plus
BE B40
Professional 6 LMU
Professional 6.2 LMU
Ready 6 EU JE
Ready 6l EU Plus
Transit 6 LMU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Becker GPS-laitteiden alkuperäisakut:
SR3840100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BKE600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137795 |
| Korvaa | SR3840100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 84.18 x 29.80 x 4.48mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Becker akut
Näytä kaikki →
Becker HJS 100, Map Pilot Navigaattorin akku - 900 mAh
15,95 €
-50%
Becker Traffic Assist Pro Z250 Ferrar, Traffic Assist Z098, Traffic Assist Z101 Navigaattorin Akku
17,95 €
8,98 €
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
20,95 €
-50%
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
21,95 €
10,98 €
-11%
Becker BE7934, BE7988, Traffic Assist 7934 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
-50%
Becker Traffic Assist 7916, Traffic Assist Pro, Traffic Assist Pro Ferrari 792 Navigaattorin Akku
18,95 €
9,48 €
Becker navigaattorin Transit 7SL EU / TRANSIT7SLEU yhteensopiva akku 1600mAh
15,95 €