calcActive())">
Garmin 010-00543-00, 100054300, 3580100054300 akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
010-00543-00
100054300
3580100054300
EGM478
GPSMAP 276
GPSMAP 276c
GPSMAP 296
GPSMAP 376
GPSMAP 376C
GPSMAP 378
GPSMAP 396
GPSMAP 478
GPSMAP 495
GPSMAP 496
GPSMAP478
100054300
3580100054300
EGM478
GPSMAP 276
GPSMAP 276c
GPSMAP 296
GPSMAP 376
GPSMAP 376C
GPSMAP 378
GPSMAP 396
GPSMAP 478
GPSMAP 495
GPSMAP 496
GPSMAP478
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin GPS-laitteiden alkuperäisakut:
010-10517-00
010-10517-01
011-00955-00
010-10517-01
011-00955-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-GM296SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116509 |
| Korvaa | 010-10517-00 / 011-00955-00 / 010-10517-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 28.56Wh |
| Mitat | 77.00 x 49.25 x 21.50mm |
| Jännite | 8,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €