calcActive())">
Zumo 660 Akku 1880 mAh
Varastossa
25,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Aera 500
Aera 510
Aera 550
Aera 560
Nuvi 500
Nuvi 510
Nuvi 550
Zumo 220
Zumo 600
Zumo 650
Zumo 660
Zumo 660LM
Aera 510
Aera 550
Aera 560
Nuvi 500
Nuvi 510
Nuvi 550
Zumo 220
Zumo 600
Zumo 650
Zumo 660
Zumo 660LM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-11143-00
361-00038-01
361-00038-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026372 |
| Mitat | 53.00 x 38.00 x 11.00mm |
| Korvaa | 361-00038-01 / 010-11143-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1880mAh / 6.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
Garmin Nuvi 30, Nuvi 40, Nuvi 50, akku 1100 mAh
20,95 €