calcActive())">
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
010-01248-00
gWind Wireless
gWind Wireless Transducer
gWind Wireless
gWind Wireless Transducer
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-12117-10
361-00075-00
361-00075-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMW117SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099864 |
| Mitat | 87.60 x 12.10 x 10.50mm |
| Korvaa | 361-00075-00 / 010-12117-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €
Garmin Nuvi 30, Nuvi 40, Nuvi 50, akku 1100 mAh
20,95 €