calcActive())">
Magellan GPS 750M, GPS 750M Plus Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
GPS 750M
GPS 750M Plus
GPS 750M Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
980646-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MGP750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036609 |
| Mitat | 143.00 x 62.00 x 21.00mm |
| Korvaa | 17466 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Magellan akut
Näytä kaikki →
Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
20,95 €
Magellan GPS Companion akku 500 mAh
18,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T akku 1250 mAh
21,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T tehoakku 1700 mAh
29,95 €
Magellan RoadMate 3000, RoadMate 3050, RoadMate 3100, RoadMate 3200 akku 2200 mAh
31,95 €
Magellan RoadMate 1400, RoadMate 1430, RoadMate 1412, RoadMate 1440, RoadMate-1470, RoadMate 1475T, akku 1300 mAh
26,95 €
Magellan Maestro 3000, Maestro 3100, Maestro 3140, Maestro 3200 akku 1100 mAh
34,95 €
Magellan Maestro 4300, Maestro 4350, Maestro 4370 akku 2200 mAh
26,95 €