calcActive())">
Magellan Promark 3, ProMark3 RTK, Thales CX Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
Promark 3
ProMark3 RTK
Thales CX
ProMark3 RTK
Thales CX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:
111141
37-LF033-001
980782
37-LF033-001
980782
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ME1141SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033486 |
| Mitat | 72.50 x 53.00 x 15.00mm |
| Korvaa | 111141, 37-LF033-001, 980782 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3960mAh / 14.65Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Magellan akut
Näytä kaikki →
Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
20,95 €
Magellan GPS Companion akku 500 mAh
18,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T akku 1250 mAh
21,95 €
Magellan RoadMate 2000, RoadMate 2200T, RoadMate 2250T tehoakku 1700 mAh
29,95 €
Magellan RoadMate 3000, RoadMate 3050, RoadMate 3100, RoadMate 3200 akku 2200 mAh
31,95 €
Magellan RoadMate 1400, RoadMate 1430, RoadMate 1412, RoadMate 1440, RoadMate-1470, RoadMate 1475T, akku 1300 mAh
26,95 €
Magellan Maestro 3000, Maestro 3100, Maestro 3140, Maestro 3200 akku 1100 mAh
34,95 €
Magellan Maestro 4300, Maestro 4350, Maestro 4370 akku 2200 mAh
26,95 €