calcActive())">
Sony NV-U53G, NV-U73T, NV-U82 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony navigaattorien kanssa:
NV-U53G
NV-U73T
NV-U82
NV-U73T
NV-U82
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony navigaattorien alkuperäisakut:
3-281-790-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SUN82SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064220 |
| Mitat | 35.41 x 32.59 x 8.25mm |
| Korvaa | 3-281-790-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony muut akut
Näytä kaikki →
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Sony BT098, BT-098 Langaton puheline Akku
20,95 €
Sony S60521 Langaton puheline Akku
19,95 €
Sony 5822, 5823, 5829 Langaton puheline Akku
16,95 €
Sony BP-T14, BP-T16, BP-T22H Langaton puheline Akku
16,95 €
Sony BP-T26, S60503, SPP-22H Langaton puheline Akku
16,95 €
Sony 4051, 5515, 9011 Langaton puheline Akku
16,95 €
Sony S60528 Langaton puheline Akku
17,95 €