calcActive())">
Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2000 mAh
Varastossa
46,95 €
Akku sopii mm: Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-LI1SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128003595 |
| Korvaa | 29518 / 38403 / 46607 / 52030 / C8872A / EI-D-LI1 |
| Mitat | 70.60 x 38.60 x 20.54mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.