calcActive())">
Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2600 mAh
Varastossa
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trimble laitteiden kanssa:
92600
TR-R8
R8 Receiver
R8 Model 2 Receiver
R8 Model 3 Receiver
R8 Model 4 Receiver
5700 Receiver
SPS780 Receiver
SPS880 Receiver
SPS881 Receiver
SPS882 Receiver
SPS985 Receiver
5700
54344
5800
MT1000
R7
R8
R4
R6
DINI03
TR-R8
R8 Receiver
R8 Model 2 Receiver
R8 Model 3 Receiver
R8 Model 4 Receiver
5700 Receiver
SPS780 Receiver
SPS880 Receiver
SPS881 Receiver
SPS882 Receiver
SPS985 Receiver
5700
54344
5800
MT1000
R7
R8
R4
R6
DINI03
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Trimble alkuperäisakut:
02DL007
02DL008
3ICP5/80/73
5B10W13905
5B10W13906
L18C3P73
L18L3P73
L18M3P73
L18S3P73
SB10K97645
SB10K97646
SB10T83148
SB10T83149
02DL008
3ICP5/80/73
5B10W13905
5B10W13906
L18C3P73
L18L3P73
L18M3P73
L18S3P73
SB10K97645
SB10K97646
SB10T83148
SB10T83149
Tämä akku sopii myös monien muiden valmistajien laitteisiin: Kyocera, APS, Symbol, Rayovac jne.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LI1XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022619 |
| Korvaa | EI-D-LI1, C8872A, 29518, 38403, 46607, 52030, 510768000, DLI1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.40 x 38.70 x 20.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.