calcActive())">
Netgear Arlo Ultra, Arlo Ultra 4K UHD, Ultra + akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
37,95 €
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien valvontajärjestelmien kanssa:
Netgear:
Arlo UltraArlo Ultra 4K UHD
Ultra +
VMA5400-10000S
VMS5140
Arlo:
Pro 4Ultra
Ultra +
Ultra 4K UHD
VMA5400-10000S
VMS5140)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat valvontajärjestelmien alkuperäisakut:
Netgear:
308-10069-01A-4a
Arlo:
308-10069-01A-4a)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi valvontajärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi valvontajärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-NAR400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146452 |
| Korvaa | A-4a / 308-10069-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 47.63 x 39.44 x 30.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Valvontakameroiden akut
Näytä kaikki →
-33%
Netgear Arlo Pro, Arlo Pro 2, VM4030 akku 2200mAh
38,95 €
25,95 €
-8%
Arlo Pro 3 / Arlo Pro 4 akku 10400 mAh
38,95 €
35,95 €
-18%
Arlo Pro 3 / Arlo Pro 4 akku 13400 mAh
44,95 €
36,95 €
Netgear Arlo Go, VMA4410, VML4030 akku 3000mAh
44,95 €
Ring 8VR1S7, Spotlight Cam, Video Doorbell 2 akku 5200mAh
33,95 €
-15%
Arlo valvontakameran Essential Smart Wired Video Doorbell / AVD2001 yhteensopiva akku 6400mAh
25,95 €
21,95 €
Arlo valvontakameran FB1001 / Go 2 yhteensopiva laturi
16,95 €
Karcher ruohonleikkurin yhteensopiva akku 2000mAh
42,95 €