calcActive())">
Acer M300 akku 1530 mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku sopii mm: Acer M300.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-AM300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020752 |
| Korvaa | BA-6105510 / 761U300371W / SYWDA712200105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1530mAh / 5.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
Acer N20, N20w akku 1300 mAh
59,95 €
-50%
Acer N300, N310, N311, N320, N321, N500, C500, C510, C511, C530, C531, Ferrari Navigator akku 1350 mAh
34,95 €
17,48 €
Acer S10, S50, S60 akku 1050 mAh
21,95 €
Acer Tempo DX900 akku 1530 mAh
26,95 €
Acer Tempo DX650 akku 1260 mAh
44,95 €
Acer PDA C500 / C530 yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €
Acer PDA Allegro / M310 yhteensopiva akku 1300mA
16,95 €