calcActive())">
Logitech Squeezebox Radio 2000 mAh Ni-Mh Akku
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
31,95 €
Logitech yhteensopiva internet radion akku. Sopii ainakin seuraaviin Logitech malleihin:
Logitech Squeezebox Radio
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech alkuperäisakut:
533-000050
HRMR15/51
NT210AAHCB10YMXZ
HRMR15/51
NT210AAHCB10YMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LSR533RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044826 |
| Mitat | 75.35 x 55.20 x 33.00mm |
| Korvaa | 533-000050 / NT210AAHCB10YMXZ / HRMR15/51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.