
calcActive())">
Greenworks akku 5000 mAh
Saatavissa tehtaalta
203,95 €
163,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavienGreenworks tuotteiden kanssa:
G-MAX 40V
20302
2601402
21332
24102
29463
20292
29302
20672
24322
25302>
20302
2601402
21332
24102
29463
20292
29302
20672
24322
25302>
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Greenworks alkuperäisakut:
29472
29282
2601102
24252
29462
29302
G-MAX 4 AH Li-Ion
29282
2601102
24252
29462
29302
G-MAX 4 AH Li-Ion
HUOM! Ei sovi 29662
Laadukkaat Panasonic / Sanyo kennot
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-GWP400PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119326 |
| Mitat | 167.10 x 81.50 x 87.20mm |
| Korvaa | 24252 / 29302 / 29462 / 29472 / 2601102 / G-MAX 4 AH Li-Ion |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 200Wh |
| Jännite | 40 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €

Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €

Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €

Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €

Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €

Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €

Husqvarna 265ACX G2-2, Automower 265ACX, Automower 265ACX 2012 akku 5200mAh
83,95 €
71,95 €

Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €
