calcActive())">
Tivoli Audio PAL BT ja PAL+ akku 2000 mAh
Varastossa
23,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Tivoli Audio tuotteiden kanssa:
PAL BT ja PAL+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Tivoli Audio alkuperäisakut:
MA-4, PP-2, BP-R1EU
HUOM! Tämä käy Tivoli Audio -radioihin, joissa on 3-napainen liitin. Tarkista ennen tilaamista, kumpi akku sopii radioosi.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-TPM002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129134 |
| Mitat | 51.62 x 43.40 x 29.46mm |
| Korvaa | BP-R1EU / BP-R1 / BP-R2 / BP-R5 / BP-R12EU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.