calcActive())">
Navigon 7210, 7310 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
7210
7310
7310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:
BI-GC411-1K6KAY
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NAV7210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042846 |
| Mitat | 71.82 x 50.36 x 4.32mm |
| Korvaa | BI-GC411-1K6KAY |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Navigon akut
Näytä kaikki →
Navigon 3300, 3310, 3310 MAXE, 4310, 4310 MAXE akku 1200 mAh
19,95 €
-50%
Navigon 81xx akku 1300 mAh
21,95 €
10,98 €
Navigon 40 Easy, 40 Plus, 40 Premiun Navigaattorin Akku
18,95 €
-56%
Navigon 2100 Max, 2120, 2120 Max, 2210, 2110 Max, 2200T, 2310, 2150 Max akku 1200 mAh
26,95 €
11,95 €
Navigon Triansonic PNA 7000, PNA 7000T, Triansonic PNA 7100, Triansonic PNA 7310 akku 1230 mAh
16,95 €
Navigon 20 Easy, 20 Plus akku 700 mAh
18,95 €
Navigon 70 Easy, 70 Plus akku 1200 mAh
18,95 €
Navigon PNA-5000, Transonic 5000, Transonic PNA-5000 Navigaattorin Akku
19,95 €