calcActive())">
NAVMAN iCN 510, iCN 520, iCN 530 akku 1350mAh
Varastossa
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NAVMAN GPS-laitteiden kanssa:
iCN 510
iCN 520
iCN 530
iCN550
iCN 520
iCN 530
iCN550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NAVMAN GPS-laitteiden alkuperäisakut:
E3MT07135211
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ICN510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001485 |
| Korvaa | E3MT07135211 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 51.46 x 36.14 x 6.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Navman akut
Näytä kaikki →
-50%
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 akku 1250 mAh
14,00 €
7,00 €
Navman iCN320, iCN330 akku 850 mAh
21,95 €
-50%
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 akku 1350 mAh
15,00 €
7,50 €
Navman iCN 510, iCN 520, iCN 530, iCN550 tehoakku 1700 mAh
26,95 €
Navman iCN720, iCN750 akku 1900 mAh
25,00 €
Navman Pin, Praktiker LooxMedia 6500 tehoakku 1700 mAh
19,00 €
Navman F20, F20 Euro, F30, F40, F40 Euro, F50 akku 850 mAh
17,50 €
Navman S30. S50, S70, S80, S90, S90i tehoakku 1250 mAh
21,95 €