calcActive())">
Nikon EN-EL8 yhteensopiva akku 650 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nikon kameroiden kanssa:
Coolpix S52
Coolpix S1
Coolpix S9
Coolpix S7
Coolpix S51
Coolpix S5
Coolpix S3
Coolpix P2
Coolpix S8
Coolpix S6
Coolpix S50c
Coolpix S52c
Coolpix S2
Coolpix P1
Coolpix S7c
Coolpix S51c
Coolpix S50
Coolpix S8
Coolpix S9
Coolpix S1
Coolpix S9
Coolpix S7
Coolpix S51
Coolpix S5
Coolpix S3
Coolpix P2
Coolpix S8
Coolpix S6
Coolpix S50c
Coolpix S52c
Coolpix S2
Coolpix P1
Coolpix S7c
Coolpix S51c
Coolpix S50
Coolpix S8
Coolpix S9
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nikon alkuperäisakut:
EN-EL8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ENEL8 |
|---|---|
| EAN | 4894128005063 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 46.60 x 35.30 x 5.00mm |
| Korvaa | EN-EL8 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nikon akut
Näytä kaikki →
-13%
Nikon EN-EL14 akku - 1030 mAh
23,95 €
20,95 €
-16%
Nikon EN-EL23 akku 1700 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Nikon EN-EL14 akku - 900 mAh
19,95 €
16,95 €
-25%
Nikon EN-EL3e yhteensopiva akku 1500 mAh
23,95 €
17,95 €
-13%
Nikon EN-EL12 yhteensopiva akku 1050 mAh
14,95 €
12,95 €
Nikon EN-EL5, CP1 akku - 1000 mAh
13,95 €
Nikon EN-EL3e akku 2000 mAh
28,95 €
-23%
Nikon EN-EL15 akku 2000 mAh
38,95 €
29,95 €