calcActive())">
Nokia BL-4D yhteensopiva akku 950 mAh
Varastossa
13,95 €
12,95 €
Akku sopii mm: Nokia N97 Mini, E5, N8, E7.
Edullinen ja laadukas BL-4D akku joka on yhteensopiva: Nokia N97 Mini, E5, N8, E7. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvik…
| SKU | CS-NK4DSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031291 |
| Korvaa | BL-4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 110.00 x 180.00 x 18.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-21%
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
14,95 €