calcActive())">
Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 1000 mAh
Varastossa
15,95 €
12,95 €
Akku sopii mm: Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1255, 1315, 1600, 2118, 2255, 2270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2610, 3100, 3105, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6108, 6175i, 6230, 6230i, 6268, 6270, 6282, 6600, 6620, 6680, 6681, 6682, 6820, 7600, 7610, E50, E60, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, N70, N71, N72, N91, 2112, 2600, 3120, 3125, 6630, 6670, 6820i, 6822, 2255, 6268, 6265, 6265i, E60, 2310, E50, 6175i, 1110i, 1112, 6282, 6085, 1315, 6086, 2626, 1650, 1200, 1208, 3110, 3109 Classic, 1650, 2310, 2600 classic, 2626, 3109 classic, 3110 classic, 3110 evolve, 6230i, 6555, 6670, 6680, 6681, 6820, 6822, N91 8GB.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-NK5CMX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004547 |
| Korvaa | BL-5C, BL-5CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
4
Suosittelen
4
hyvä ostos
Review by
Santtu
Tuote on halpa ja toimii moitteettomasti
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €