calcActive())">
Nokia Lumia 435, Lumia 532 tehoakku 1550 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia puhelinten kanssa:
Lumia 435
Lumia 532
Lumia 532
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BV-5J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-NK435XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128373 |
| Korvaa | BV-5J |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.74Wh |
| Mitat | 60.10 x 38.10 x 5.60 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-21%
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
14,95 €