calcActive())">
Nokia / Microsoft Lumia 550 / Lumia 730 / 735 akku 1900 mAh
Varastossa
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia tai Microsoft puhelinten kanssa:
Lumia 550
Lumia 730
Lumia 730 Dual SIM
Lumia 735
Lumia 735 Dual SIM
Lumia 738
RM-1038
RM-1040
RM-1127
Superman
Lumia 730
Lumia 730 Dual SIM
Lumia 735
Lumia 735 Dual SIM
Lumia 738
RM-1038
RM-1040
RM-1127
Superman
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BL-T5A
BV-T5A
BV-T5A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NK550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123071 |
| Korvaa | BL-T5A / BV-T5A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 82.40 x 40.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-21%
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
14,95 €
-5%
Nokia BL-4UL yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
17,95 €